ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 23.01


"Полтававодоканал" хоче підвищити тарифи

Тариф на воду потрібно збільшити на 48% — з 33,76 до 50 грн/м³ - відповідний розрахунок «Полтававодоканал» направив на розгляд до ОВА

Торік водоканалу погоджували новий тариф у 44,44 грн/м³, але в останній момент у процес втрутився Уряд та зупинив його запровадження.

Останні три роки «Полтававодоканал» купував електроенергію в ДП «Енергоринок». Попередньо електроенергію надавали "Полтаваенергозбут" і "Полтаваобленерго". Борг перед "Полтаваобленерго" зросла до 100 млн грн через різницю у тарифі та собівартості послуги, яку держава не компенсувала.

З 16 січня 2024 року водоканал перейшов на ДП "Укрінтеренерго" за тарифом близько 7 грн за кВт, що на 1 грн дорожче, але тепер є можливість післяоплати. "Полтаваенергозбут" відключив офіс і частково виробничі потужності. Об'єкти працюють в аварійному режимі, і якщо виникне справжня аварія, робота зупиниться.

Водоканал може платити обленерго лише 3,5 млн грн із потрібних 6 млн щомісяця, що призведе до боргу понад 30 млн грн до кінця року.

Ситуація схожа із іншими складовими витрат, і водоканал розглядає підвищення тарифів, передавши розрахунки у військову адміністрацію.

споживач, водоканал

За темою:

  • Держпродспоживслужба виявила завищені ціни на продукти у шести магазинах Полтавщини
  • У трьох мікрорайонах Полтави з 26 лютого не буде газу
  • Через блокаду польського кордон дорожчає автогаз
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.