ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 27.12


"Полтававодоканал" хоче підняти ціни для населення попри мораторій

Підприємство "Полтававодоканал" подало розрахунки на збільшення тарифу з 1 січня на 25% та з 1 липня 2023 року на 36%. Однак, у Полтавській ОВА планують блокувати будь-яке рішення про підвищення комунальних цін.

 

Національна комісія у сферах енергетики розглядає проєкт рішення КП "Полтававодоканал" щодо підняття тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

У компанії пояснили, що згідно з умовами ліцензійного договору на надання послуг підприємство щорічно зобов’язано подавати такі розрахунки до Нацрегулятора. В іншому випадку підприємству анулюють ліцензію. Подані тарифи дозволять водоканалу не «лягти» в складних економічних умовах. Втім, якщо навіть рішення буде прийняте, не факт, що воно набуде чинності до завершення воєнного стану.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін прокоментував появу цього проєкт рішення НКРЕКП:

"Мораторій діє і немає причин для збільшення тарифів. Ми будемо це контролювати. Тому, якщо хтось буде порушувати таке питання, то будемо його блокувати. Я бачив цей проєкт рішення, наразі юридичне управління ОВА вивчає його, щоб прийняти рішення, яке б забезпечило виконання мораторію".

Президент Зеленський підписав закон, який встановлює мораторій на підвищення тарифів на тепло для населення, однак послугу водопостачання та водовідведення цей мораторій не охоплює. Існує лише постанова Кабміну, що рекомендує не підвищувати вартість комунальних послуг впродовж дії воєнного стану.

тарифи, вода, Полтававодоканал, мораторій, комуналка

За темою:

  • Полтавцям оприлюднили ціну на газ для побутових споживачів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.