ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:38 27.01


"Полтававодоканал" знову хоче підвищити тарифи

Приблизно на одну гривню за кубометр зростуть тарифи "Водоканалу". Підприємство хоче включити у діючий тариф витрати на заміну та повірку побутових лічильників води.

Витрати на заміну та повірку побутових лічильників у сумі нинішнього тарифу на воду не врахували. Фахівці "Полтававодоканалу" хочуть установити новий тариф. Андрій Осадчий, начальник юридичного відділу КП ПОР "Полтававодоканал" у коментарі телеканалу "Лтава" зазначив:

Перевірка лічильників здійснюється за рахунок підприємства. Витрати на повірку лічильників води, на їх монтаж і демонтаж, на обмінний запас несе підприємство. Ми хочемо включити ці кошти у витрати офіційно.

За розрахунками підприємства, наведеними на його сайті, рівень тарифів на послуги водопостачання і водовідведення планується без ПДВ у розмірах:

  • 5.43 грн./м3 на послуги з централізованого постачання холодної води;
  • 4.35 грн./м3 на послуги з централізованого водовідведення.

ПДВ нараховується окремо при визначені вартості спожитих послуг.

Тарифи для споживачів послуг КП "Полтававодоканал", що мешкають (або розташовані) в багатоквартирних житлових будинках, збільшаться проти діючих тарифів (без ПДВ) на:

  • 0.56 грн./м3 водопостачання;
  • 0.45 грн./м3 водовідведення.

Однак рішення про підвищення тарифів приймає Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. А до неї у черзі стоять всі обласні водоканали України. Тому коли саме відбудеться підвищення - достеменно невідомо.

Лесь ГАВРИЛОВ

тарифи, Водоканал, зростання, підвищення, вода

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.