ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 12.03


Полтавці дізналися причини популярності регіональних медіа

Дводенний семінар для журналістів на тему імплементації угоди про асоціацію Україна-ЄС відбувся у Полтаві.

За даними регональної організації НСЖУ, у заході взяли участь представники місцевих мас-медіа та студенти Полтавського національного педуніверситету ім. В.Короленка і Донецького національного університету ім. В.Стуса.

Тренерами та експертами виступили президент Академії української преси Валерій Іванов, редактор ГО "Український центр європейської політики" Світлана Чернецька, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Юричко та координатор проектів Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Катерина Білоцерковець.

На семінарі обговорили стандарти діяльності медіа, європейський досвід взаємодії журналістів і влади, уроки виживання для української преси та причини популярності регіональних медіа за кордоном.

Також медіа-тренери порушили інші актуальні для журналістів теми.

Зокрема, мова йшла про методологію викладу матеріалів, як швидко та цікаво писати на регіональну тематику, як правильно подавати інформаційні запити, захищати право на отримання інформації тощо.  

Захід організували: Фонд Конрада Аденауера, Академія Української Преси, Український Центр Європейської Політики та Полтавська обласна організація Національної Спілки журналістів України. 

медіа, тренінг, семіінар, ЄС

За темою:

Топ-5 за тиждень :