ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 02.09


Полтавці долучаться до Всеукраїнського маршу за тварин

5 вересня о 12:00 у Корпусному парку Полтави відбудеться Всеукраїнський марш за тварин. Зоозахисна подія створена за ініціативи гуманістичного руху, який бореться за права тварин UAnimals.

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Мета акції –  привернути увагу суспільства до знущань й експлуатації над тваринами та закликати парламентарів підписати законопроєкт №5409 про заборону цирків із тваринами.

5 вересня біля Монументу Слави 5 зцієї нагоди зустрінуться полтавські зоозахисники, — повідомили оранізатори:

Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.
Просимо не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини.
Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання.
Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але НЕ політичною акцією, тому просимо учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.
захист тварин, марш

За темою:

  • На Полтавщині почали підгодовувати диких тварин
  • Стартував сезон полювання на хутрового звіра
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.