ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 24.03


Полтавці долучилися до Години Землі

В Україні 33 міста, у тому числі Полтава і Кременчук, сьогодні долучилися до Години Землі. Це - щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи.

24 березня світове співтовариство проводить цю акцію щороку в останню суботу березня і об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети.

О 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.

"Година Землі" започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, тоді понад 2 млн приватних будинків та організацій одночасно вимкнули світло на одну годину. Вже через рік до цієї ініціативи долучилися понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Разом з тим, вже традиційно ця подія супроводжується виключенням світла і підсвітки і кількох споруд світового значення, як Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, Тріумфальної арки у Парижі, Оперного театру у Сіднеї тощо. У 2017 році понад 12 тисяч місцевих та національних визначних споруд вимкнули світло під час Години Землі.

Україна долучилася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Цьогоріч 33 міста приєднались до «Години Землі». Повний перелік міст та план заходів в в Україні оприлюднено на офіційному сайті Всесвітнього фонду природи WWF в Україні.

У Львові під час акції не буде світитися Ратуша, телевежа, Собор св. Юра, костели Івана Хрестителя, церкві Миколая та на Латинському катедральному соборі. Серед інших відомих українських споруд та пам’яток, які раніше опинялися на одну годину у темряві — Хрещатик, Софійський та Михайлівський собори, Києво-Печерська лавра у Києві, Театр опери та балету в Одесі, Свято-Успенський собор в Полтаві, Тернопільський та Луцький замки та багато інших.

Година Землі - міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня організація закликає людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

година Землі, акція

За темою:

  • Молоді полтавці влаштували "заспокійливу" акцію
  • Політична команда Удовіченка стала синьо-жовтою
  • "Автобус-привид" знайшов у Полтаві найкращого водія. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :