ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 29.09


Полтавці долучилися до військових навчань. ФОТО

25-29 вересня у Збройних Силах України триває стратегічне командно-штабне навчання зі складовими сил оборони України "Козацька воля-2018". Полтавці також беруть участь у навчаннях.

Мета навчань – нарощування спроможностей органів військового управління в ході ведення оборонних стабілізаційних дій військами, планування та ведення контрнаступальної операції.

До навчань залучили структурні підрозділи Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління та управління інших військових формувань і правоохоронних органів.

Бере участь у навчаннях і підрозділ територіальної оборони Полтавської області, що сформований Глобинським районним військовим комісаріатом та переданий до складу Полтавської бригади територіальної оборони.

Протягом 5-ти днів особовий склад роти територіальної оборони засвоює первинні навички військової справи. Згідно з інформацією Полтавського обласного військового комісаріату,  завершується підготовка бойовими стрільбами. 

Окремі резервісти прийняли військову присягу. Згідно з планом, Глобинський підрозділ територіальної оборони Полтавської бригади у другий день навчань виконав вправу стрільб зі стрілецької зброї. Відпрацьовували й вправи з навчальних стрільб із АК-74, та з пістолета ПМ. Під час вогневої підготовки особовим складом вивчалася матеріальна частина зброї, підготовка до стрільби.

Досвідчені інструктори учасники АТО та ООС провели заняття з тактичної та спеціальної підготовки, військово-медичної, розвідувальної, інженерної підготовки, тактичної медицини. У польовому таборі на особовий склад чекав смачний обід, відпочинок, також провели інформування про військово-політичні обставини в державі.  

Довідка: Резервісти Збройних Сил України - це громадяни України, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях на підставі контракту. 

військові навчання

За темою:

  • Безкоштовний Гарвардський онлайн-курс із програмування став доступним
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.