ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 27.04


Полтавці голосували щодо демонтажу "орла"

Більшість полтавців, які взяли участь в інтернет-голосуванні, наразі проти демонтажу "орла" - такі данні результатів опитування навів один із міських сайтів новин.

Нагадаємо, 11-го квітня на сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція №648, у якій полтавець Олексій Логвінов запропонував дерусифікувати Полтаву. Зокрема, демонтувати об’єкти, які прославляють перемогу російських окупантів у 1709 році. Перший у списку – Монумент Слави (у народі просто – «орел» - ред.), який встановлений у центрі Корпусного парку.

Всього за добу петиція набрала необхідну кількість голосів. Станом на 26 квітня її підтримали 393 мешканців громади. Втім, це означає лише те, що петицію мають розглянути на засіданні комісії Полтавської міськради.

Також до обговорення майбутнього «орла» долучилися деякі політики. Так, народний депутат України 8-го скликання Костянтин Іщейкін запропонував зберегти колону Монументу Слави як історичну пам'ять, а орла замінити тризубом. Як приклад, навів кілька можливих варіантів

У Полтаві провели опитування щодо подальшої долі Монументу Слави — запитували у  читачів про те, як потрібно вчинити із «орлом» - не чіпати, демонтувати чи замінити на тризуб. За тиждень у опитуванні на сайті новин взяли участь 3455 читачів. З них 2350 обрали варіант «не чіпати». 195 читачів переконані, що пам’ятник потрібно демонтувати.  Ще 910 проголосували за варіант «замінити на тризуб».

Звісно, дане опитування не відображає думки всіх полтавців, але демонструє загальне ставлення до ідеї із демонтажем найвідомішого полтавського пам'ятника.

опитування, демонтаж, дерусифікація, історія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.