ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 09.09


Полтавці голосують за петицію щодо охорони шкіл за бюджетний кошт

У зв’язку із трагічною історією, що сталася у 11-й школі Полтави, містяни голосують на нову петицію, в якій пропонується за бюджетний кошт забезпечити школи міста професійними послугами охоронної фірми.

Так, на сайті Полтавської міської ради зявилася петиція за номером №618 під назвою «Охорона шкіл та садочків, забезпечити всі навчальні заклади міста якісними та професійними послугами охоронної фірми за рахунок бюджетних коштів».

Авторка петиції – полтавка Юлія Майнойло – у зв’язку із трагічною історією, що сталася у 11-ій школі, пропонує за бюджетний кошт забезпечити школи міста професійними послугами охоронної фірми.

 Нагадаємо, шостого вересня 19-річна полтавка у школі з арбалета поранила двох вчителів.

-У даний час приміщення шкіл міста Полтави охороняють сторожі, а деякі школи міста обладнані кнопками виклику охорони, але це не дає повністю контролювати ситуацію у приміщенні та на території навчального закладу. Більшість батьків школярів бояться терористичної загрози, проникнення сторонніх на територію школи, крадіжки, вживання на території спиртних напоїв, поширення серед школярів наркотиків, - пише авторка петиції.

 Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради її мають за 90 днів підтримати 250 мешканців міста.

Лише протягом доби петиція набрала майже сотню голосів прихильників.

 

освіта, петиція, охорона, бюджет

За темою:

  • Полтавці виступають проти розміщення біженців із Афганістану
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.