ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 17.11


Полтавці готуються до морозів і снігу

На Полтавщині ведеться підготовка по утриманню доріг в осінньо-зимовий період. Ускладення погодних умов очікується 20-23 листопада, тож дорожники готуються до експлуатаційного утримання засніжених доріг.

Для доріг місцевого значення в області заготовляють 24,5 тисяч тонн протиожележних матеріалів, повідомляють Новини Полтавщини. 

Такої кількості матеріалу достатньо, щоб повноцінно експлуатувати місцеві дороги в восени та взимку, повідомив директор Агенства місцевих доріг у Полтавській області Олексій Басан.

Визначено дороги, ділянки, які підлягають першочерговому снігоприбиранню та обробці протиожеледною сумішшю. Це дороги, які поєднують райцентри, автобусні маршрути, спуски, підйомі та інші небезпечні ділянки доріг”, – зазначив Олексій Басан.

 

По кожному району області визначено потреби у спеціальній техніці – експлуатаційне утримання доріг місцевого значення будуть здійснювати 225 одиниць техніки.

 

Щодо доріг державного значення, для них заготовляють 32 тисячі тонни фракційних матеріалів (пісок та гранвідсів) та 6,5 тонн технічної солі. На експлуатаційному утриманні Полтавщина має 14 доріг державного значення. Найбільшу увагу приділяють дорозі М-03 Київ-Харків, Н-31 Дніпро-Решетилівка та М-22 Полтава-Олександрія.

найбільше ускладнення погодних умов очікується з 20 по 23 листопада. Щоб уникнути непередбачуваних обставин на дорогах, в нічний час організовано чергування механізованих бригад

– зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповницький.

 

негода, стихія, сніг

За темою:

  • Через пізню весну в Україні очікують неврожайний рік
  • Полтавських водіїв просять бути обережними на дорогах
  • Через погіршення погоди школи на Полтавщині працюватимуть дистанційно
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.