ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 04.05


Полтавці готуються до опалювального сезону

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів, аби, мешканці які отримують послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, залишалися з комфортом навіть у найлютіші морози.

Міжопалювальний період — це насамперед час, коли необхідно перевірити на надійність усі виробничі потужності.

Для «Полтаватеплоенерго» це напружений період, що вимагає від працівників і концентрації уваги, і прискіпливості, і наполегливості в ліквідації потенційних несправностей.

На котельні по пров. Шевченка, 4. ремонтна бригада працівників 3-го теплового району підприємства провела зварювальні роботи з влаштування опорної конструкції для подальшого монтажу баків запасу води. Це дозволить забезпечити найбільш стабільну роботу обладнання котельні під час можливих аварійних відключень або значних знижень тиску холодної води на вводі у котельню.

У разі відсутності холодної води на вводі у котельню з наявними баками запасу води котельня зможе працювати і здійснювати підживлення мереж теплопостачання упродовж 8-9 годин поспіль. Це дуже важливо особливо в опалювальний період під час значного зниження температур зовнішнього повітря. З баками запасу води можна уникнути аварійної зупинки обладнання і унеможливити замерзання води у трубопроводах системи теплопостачання.

Також проведено ремонтні роботи із заміни ділянки мережі опалення та гарячого водопостачання до житлового будинку по вул. І.Мазепи, 2. Після виявлення аварійного пориву і проведення розкопки було встановлено, що на зазначеній ділянці вийшли з ладу трубопроводи гарячого водопостачання і також частково трубопроводи опалення.

Ще замінено аварійну ділянку теплової мережі від ТК-9 до ТК-10 котельні Затишна (Уютна), 29. Зазначена ділянка працює цілорічно й влітку транспортує теплову енергію для приготування гарячої води мешканцям житлових будинків Затишна (Уютна), 17/19 та Нечуя-Левицького, 21. Через вузький дворовий проїзд та розташування теплової мережі частково під проїжджою частиною дороги, роботи виконувались із частковою розкопкою ділянки. Це дало змогу зберегти від руйнування асфальтове покриття.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

опалення

За темою:

  • У понеділок на Полтавщині прогнозують до +25 градусів
  • Полтава завтра завершить опалювальний сезон
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.