ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 13.10


Полтавців "готують" до "червоної" зони карантину

Коронавірус на Полтавщині проявляється все сильніше. Про це заявив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на черговій апаратній нараді.

За його словами, зараз кількість людей, які одужали, набагато менша, ніж хворих. В області заповнено 56,7% ліжок. Планують збільшити їх кількість на 210. Пацієнтів із коронавірусом прийматимуть ще у 3-й міській лікарні, дитячій міській та Зіньківській лікарнях. 

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА:

- Якщо ми говорили про ситуацію, яка є, ми говорили, що є низка пацієнтів, які не мають клінічних проявів. На жаль, я не можу сьогодні говорити. Це незначна група людей, які не мають клінічних проявів. Тобто, тенденція йде до збільшення. Сьогодні хвороба все сильніше і сильніше входить на територію Полтавської області.

Полтава щотижня ризикує потрапити до червоної зони, говорить голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Очільник області запевняє, що за лікування коронавірусу пацієнти платити не повинні. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Якщо ліків немає у лікарні – це проблема головного лікаря. Тому що він не зміг забезпечити вчасно постачання цих медичних препаратів. Є відповідні протоколи, інструкції, ми маємо їх дотримуватись. Кошти на це у нас є. Ми зараз будемо ще раз проводити координацію дій, щоб все необхідне було закуплено і дійсно це лікування було у нас безкоштовним.

Як на Полтавщині раніше хворіли більше люди старшого віку, то зараз ситуація змінилася.

На першому місці, за статистикою, хворіють люди у віці 50-59 років, на другому місті - 40-49 років, на третьому - 60-69 років.

У 78% хворих є супутні захворювання.  58% хворих — жінки.

коронавірус, влада, карантин, лікарня

За темою:

  • За добу на Полтавщині підтвердили 151 випадок коронавірусу
  • У деяких медиків є побічна реакція на вакцинацію від COVID
  • Полтавщина отримала дози вакцини від COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.