ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:28 18.02


Полтавці мітингували "проти влади". ФОТО

18 лютого на площі перед ОДА зібралися мітингувальники - протестували проти нинішнього уряду. Вони вимагали владу скласти повноваження, в тому числі депутатів та керівників обласних і міських управлінь.

На площу перед Полтавської ОДА в неділю, 18 лютого, вийшли близько двох сотень людей — вони тримали плакати з гаслами проти нинішньої влади та олігархів.

Розгорнули намети, де можна було поспілкуватися, обговорити нинішню ситуацію в країні, а також отримати газету "Визволення"  — до слова, без даних редакції, а замовлено в друк цей інформаційний листок було ще в жовтні 2017 року, наклад десять тисяч примірників.

Ми вийшли проти влади, за народ. Проти діючої влади — брехливої, воровської

 — повідомив чоловік, який роздавав газети всім присутнім на площі, але відмовився представитися.

Більш детально про причини та мету зібрання розповіла одна з організаторок мітингу, координатор "Руху нових сил" Тетяна Коваль.

Сьогодні проводиться акція всеукраїнська в Києві саме проти уряду — вже ніхто не задоволений тим, що робить Петро Порошенко. Тому ми вирішили вийти на вулицю та підтримати київський марш

 — розповіла активістка "Руху нових сил" Тетяна Коваль.

Мітингувальники вимагають відставки Президента України та його уряду, розпуску Верховної Ради. Натомість пропонують зібрати новий парламент, який зможе запустити та втілити в життя програму "70 днів".

Має бути введено новий уряд — тобто, технічний уряд. Його призначать із десяти кандидатів, яких озвучать на Марші в Києві. Це будуть нікому невідомі люди, але оприлюднять їх заслуги – так би мовити резюме. І ми з людьми зможемо визначитися, кому ми віддали свій голос. Звісно, для проведення виборів потрібен час. Але вже 26 років таке робиться, і ніхто не насмілювався зробити якісь рухи з цього приводу, маємо Президента, що прийшов на крові – обурення мас дуже велике. І я думаю, що час, якого потребують перевибори – це вже другорядне

– вважає Тетяна Коваль.

Зі сцени виступали Петро Ворона, Олександр Лещенко, Василь Ковальчук.

Окрім керівництва країни, згадували також і керівництво області та міста, очільників обласних управлінь, а також депутатів обласної ради — на думку виступаючих, єдиним результатом, якого змогли спільно досягти керівники на всіх рівнях — повне зубожіння всіх верств населення.

Мітинги в рамках акції на Полтавщині відбулися також у Кременчуці та Гадячі.

 

політика, протест, мітинг, імпічмент, влада, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.