ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 19.01. 2022


Полтавці безкоштовно відвідують музеї та роблять селфі з експонатами

19 січня у музеях Полтави триває акція «День музейного селфі».


Про це повідомили в Полтавській міській раді.

У день дії акції – вхід до музеїв безоплатний за умови наявності COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.

Перелік закладів для відвідин:

  • ДІКЗ «Поле Полтавської битви», вул. Шведська Могила;
  • художній музей імені М.Ярошенка;
  • літературно-меморіальний музей Івана Котляревського, філіал – Садиба Івана Котляревського;
  • літературно-меморіальний музей Володимира Короленка;
  • літературно-меморіальний музей Панаса Мирного.

Автори найкращих фото отримають подарунки від «Полтави туристичної».
Нагадаємо, на прилеглих до музеїв територіях хочуть створити місця для культурного дозвілля полтавців.

музей, селфі

За темою:

  • Полтавський музей хоче викупити демонтований у столиці пам’ятник Булгакову
  • "Шахеди", "Іскандер" і ФАБи: на Полтавщині створили музей зброї просто неба
  • На Полтавщині обговорили концепцію віртуального музею Війни
  • Топ-5 за тиждень :