ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 14.10


Полтавці можуть долучитися до коригування ППО

Версія застосунку єППО для Android, яку розробила неурядова конструкторська група "Технарі" за згодою командування Збройних сил України, пройшла верифікацію Google та доступна для завантаження на Google Play.

Кожен  може долучитись до протиповітряної оборони за допомогою смартфона. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ в Telegram.

Застосунок розроблений для допомоги українським силам протиповітряної оборони у виявленні та знешкодженні ворожих цілей у небі.

«Завдяки викривленню земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та БПЛА орків ховаються від нашої ППО на доволі малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми, навіть тоді, коли їх тимчасово не бачать радари», - пояснили розробники.

Після завантаження застосунку єППО необхідно пройти авторизацію в «Дії», а потім переконатися, що застосунок працює за допомогою кнопки «Тест». Якщо немає складнощів, єППО готовий до використання.

Як користуваттися застосунком?

Якщо користувач побачив повітряну ціль, наприклад, крилату ракету чи дрон, йому потрібно відкрити застосунок єППО на смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити камеру у напрямку руху цілі та натиснути велику червону кнопку. Після цього фахівці ППО побачать відмітку на мапі, вона доповнить радіолокаційну інформацію й об’єкт буде збитий.

«Тепер кожен з нас може взяти участь в побудуванні першої у світі мережевої системи ППО, в якої будуть залучені майже всі свідомі громадяни України», - зазначили розробники.

Невдовзі планується версія для ІOS: застосунок для айфонів вже пройшов тестування.

війна, ППО

За темою:

  • "MRIYA" об’єднала кіберполіцію та волонтерів в інформаційній війні
  • ОВА оновлює Стратегію регіонального розвитку Полтавщини
  • "Ватний" пенсіонер із Полтави отримав умовний термін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.