ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 29.01

P


Полтавці можуть скористатися "Porsche Cayenne" у якості таксі

На дорогах Полтави з’явився незвичайний автомобіль таксі. Це єдиний "Porsche Cayenne Turbo", який працює у сфері пасажирських перевезень Полтави. 

Належить машина, судячи з напису та номеру, сервісу виклику авто OnTaxi, який працює за системою, схожою на Uber. 


Як зазначає керівництво OnTaxi, це авто неможливо викликати цілеспрямовано. Особливість його роботи полягає в тому, що це авто для всіх. Кожен, хто завантажив додаток, може викликати машину у будь-якому класі. Водій "Porsche" бере замовлення випадковим чином, щоб обслужити якомога більше клієнтів. 

За заявою самого керівництва OnTaxi, мета цієї акції - провести експеримент у своєму сегменті ринку. Вважається, що сервіси таксі поділяються на стандартні, з великою кількістю класів, та преміум-таксі, де представлені тільки автомобілі бізнес-класу. Тепер отримати сервіс високого рівня може будь-хто. Головне - зрозуміти очікування людей та їхню реакцію. 

OnTaxi - стартап, який розпочав свою діяльність два роки тому в Харкові. Його успішний старт дозволив розповсюдити послуги ще на вісім міст, серед яких Київ, Полтава, Харків, Суми, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та Вінниця. Сьогодні у додатка понад 100 тисяч завантажень! 

сервіс, таксі, транспорт, OnTaxi

За темою:

  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.