ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 14.09


Полтавці намагалися позбутися целофанових пакетів

В рамках шостого урбаністично-культурного фестивалю "МАЙСТЕРНЯ МІСТА 2021" "РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО" полтавські екологи провели інсталяцію "Пакет з пакетами пакетів!".

Нагадаємо, нещодавно був прийнятий закон "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України".

У Полтаві встановили інсталяцію - великий пакет для пакетів та надали можливість мешканцям нашого міста позбутися використаних пакетів.

Всі зібрані полтавцями пакети були відсортовані нами та відправлені у пункт прийому вторсировинии у м.Полтава з подальшою доставкою на переробку.

При сортувані ми побачили, що серед пакетів були шуршики з під пакування продуктів, обкладинки для для книг та зошитів та інший поліетилен який не йде на переробку. Це говорить про те, що багато люде не мають інформації щодо правильного сортування та переробки. Тому надзвичайно важливо проводити такі акції! Вони дозволяють сформувати у населення екологічну поведінку, ще раз привернути увагу до проблеми забруднення довкілля та надмірного використання одноразових пакетів,

— повідомили організатори акції ГО Ekoltava.

Екологи провели лотерею:  декілька щасливчиків, які долучилися до  інсталяції, отримали заміну поліетиленових пакетів - ШОПЕРИ - альтернатива для покупок в магазинах.

Деталі — на сайті Еkoltava.

екологія, пакети, акція

За темою:

  • Відкрився перший банк їжі: як це працює
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.