ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:11 12.10


Полтавці не потрапили до фіналу чемпіонату країни з шахів

На Полтавщині - в селі Омельник Кременчуцького району - відбувся представницький півфінал чемпіонату України 2017 року з шахів, в якому 83 учасника з усіх областей країни боролися за п'ять перепусток до фінального турніру.

За підсумками дев'яти турів змагань переможцем півфіналу став 22-річний гросмейстер Віталій Бернадський (Чернівецька обл.), який набрав 7,5 очок. До числа фіналістів, які фінішували з результатом по 6,5 очок (згідно із зайнятими місцями), також увійшли: гросмейстер Олександр Ковчан (Харківська обл.), міжнародний майстер Артур Фролов (Київ), гросмейстер Валерій Неверов (Харківська обл.) і міжнародний майстер Петро Голубка (Івано-Франківська обл.).

Цікаво, що двоє провідних шахістів Полтавщини перед останнім туром мали шанси увійти до квінтету кращих: Сергій Набока посідав шосте місце, а Олексій Соловчук — дев'яте. Однак в останній ігровий день Набока програв гросмейстеру Ельдару Гасанову (Харківська обл.), а Соловчук зіграв унічию з міжнародним майстром Миколою Бортником (Миколаївська обл.). Тож, наші земляки не потрапили до п'ятірки фіналістів й навіть опинилися за межами чільної десятки півфіналістів, які отримували грошові бонуси.

З урахуванням усіх додаткових коефіцієнтів Олексій Соловчук фінішував на 12-му місці в півфіналі (6,0 очок), а Сергій Набока — на 14-му (5,5).

 

спорт, шахи, Омельник

За темою:

  • Полтавський "дід" виграв командний Суперкубок України з шахів
  • Google присвятив головну сторінку Людмилі Руденко
  • Полтавець виграв бліц всеукраїнського турніру з шахів у Миргороді
  • Топ-5 за тиждень :