ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 19.08


Полтавці не зупиняють транспорт на час повітряної тривоги

Зупиняти рух громадського транспорту у Полтаві на час повітряної тривоги поки не планують. Про це після засідання виконавчого комітету 18 серпня повідомив міський голова Олександр Мамай.

 Раніше він анонсував, що хоче організувати опитування та дізнатися думку містян з цього приводу.

За словами Олександра Мамая, питання щодо зупинки громадського транспорту на час повітряної тривоги нині перебуває на рівні усних розмов.

"Рішення таке не прийняте. Мені здається, якщо люди пересуваються в тому, чи іншому транспорті, самі можуть прийняти рішення, чи треба зупинити. Якщо їдете в автобусі, повітряна тривога, ви сказали водію зупинитися. Він зупинився, ви вийшли", – говорить Олександр Мамай.

Про те, що планує організувати опитування щодо цього питання, Мамай заявляв журналістам після засідання виконкому 4 серпня.

"Якщо більшість громади за те, щоб зупиняти транспорт, то ми так і зробимо. До кінця тижня ми будемо знати як краще це зробити. Але пропозиція така слушна і, можливо, треба так робити. Щоб коли тривога, люди вийшли, перечекали в безпечному місці" – казав голова Полтавської міської ради 4 серпня.

За словами начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавської міської ради Віталія Животенка, звернень від містян щодо припинення руху громадського транспорту під час повітряної тривоги не було.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.