ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:08 12.05


Полтавці обговорили будівництво автосалону, ТРЦ та трьох багатоповерхівок

У Полтаві відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Микола Шевельов.

Під час засідання члени архітектурно-містобудівної ради розглянули два питання, які стосувалися розгляду проектів детальних планів територій, повідомили у Полтавській міській раді.

Зокрема, на розсуд комісії презентували проект детального плану територій кварталу, обмеженого вулицями Київське Шосе, Серьогіна та проектними магістральними вулицями. Презентував усім присутнім проект його розробник Володимир Гузік.

Він зазначив, що за Генеральним планом міста, землі, в межах проектування, належать до територій громадської забудови та території комунального призначення:

Територія проектування – 18,5 га. Тут зосереджені автозаправні комплекси, автосалони, а також території комунального та складського призначення. Досить серйозним фактором є наявність автотраси Харків-Київ-Довжанський, завдяки чому частина території проектування потрапляє в межі дії санітарно-захисної зони 100 м. Також, при проектуванні враховувалась наявність автозаправних комплексів із санітарно-захисною зоною 50 м, території баз та складів – 100 м.

Проектом детального плану територій передбачено розміщення трьох об’єктів: автосалону з пунктом технічного обслуговування автомобілів на 5 постів, торгівельно-розважальний комплекс і, в південній стороні можливе розміщення автомобільного салону з пунктом технічного обслуговування.

Також під час засідання розглянули проект детального плану територій обмеженого вулицями Гожулівською, Степовою, Павла Горобця та Марії Башкірцевої. Відповідно до нього, на зазначених територіях заплановане розміщення трьох багатоповерхових житлових будинків із об’єктами громадського обслуговування, розташування стоянок, як для постійного так і гостьового користування, та інше.

Після детального обговорення, члени архітектурно-містобудівної ради підтримали зазначені проекти детальних планів територій та рекомендували їх для подальшої роботи.

проект, бюджет, будівництво

За темою:

  • На пілотні проекти екстреної медицини піде майже мільярд бюджетних гривень
  • Реформування вторинної медичної допомоги в країні розпочнеться з Полтавщини
  • Із початку року до бюджету Полтавщина зібрала 12,7 мільярдів гривень
  • Топ-5 за тиждень :