ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 13.01


Полтавці обговорили фінансову підтримку деяких громадських організацій

12 січня у будівлі Полтавської облдержадміністрації обговорили новий порядок розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадських організацій пільгових категорій населення.

Голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб провів відкрите розширене засідання Комісії з питань соціального захисту населення та Комісії з питань ветеранів та учасників бойових дій Громадської ради при облдержадміністрації.

Учасники обговорили проект Порядку розподілу та використання майже мільйона коштів, передбачених в обласному бюджеті на фінансову підтримку організаційної діяльності обласних громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На зібранні узгодили остаточну редакцію зазначеного проекту Порядку розподілу коштів з урахуванням пропозицій учасників обговорення.

Обіцяли оприлюднити всі звіти про витрачені громадськими організаціями бюджетні кошти на офіційних веб-сайтах структурних підрозділів облдержадміністрації – розпорядників цих коштів.

бюджет області, облдержадміністрація, підтримка громадських організацій

За темою:

  • На пілотні проекти екстреної медицини піде майже мільярд бюджетних гривень
  • Реформування вторинної медичної допомоги в країні розпочнеться з Полтавщини
  • Із початку року до бюджету Полтавщина зібрала 12,7 мільярдів гривень
  • Топ-5 за тиждень :