ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:09 06.06


Полтавці обговорили стан виконання проектів "Бюджету участі"

Учора, 5 червня, секретар Полтавської міськради Оксана Деркач провела засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування.


Під час засідання обговорили стан виконання проектів "Бюджету участі", які перемогли у 2017 році, а також календарний план виконання програми на 2018 рік. Оксана Деркач зазначила, що з 2 по 31 липня розпочнеться старт подачі проектів "Бюджету участі" на 2019 рік. Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Одним із найголовніших питань зустрічі було проведення навчань із написання проектів по партиципаторному бюджетуванню. До речі, незабаром стартують курси з практичного написання проектів "Бюджету участі" на 2019 рік. Заняття розпочнуться 9 червня та будуть проводитися протягом вихідних цього місяця, а саме 16, 23 та 30 червня. Тренінги проходитимуть на базі Інституту розвитку міста.

Керівник управління охорони здоров’я Сергій Котов розповів, що стосовно реалізації проекту "Технічне оснащення центрів первинної медицини" уже провели тендер, а комп’ютерне обладнання закупили.

Щодо проектів, якими опікується управління ЖКГ, то вони, як повідомили на зустрічі, знаходяться на стадії розробки проектної документації.

гроші, бюджет участі, проект, влада, міськрада

За темою:

  • Область підсилює контроль за використанням бюджетних коштів
  • Постачальник дронів у Полтаві сплатить штраф у 46 млн гривень
  • На утримання місцевої влади Полтавщини йдуть 10,5% витрат бюджетів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.