ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:09 06.06


Полтавці обговорили стан виконання проектів "Бюджету участі"

Учора, 5 червня, секретар Полтавської міськради Оксана Деркач провела засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування.


Під час засідання обговорили стан виконання проектів "Бюджету участі", які перемогли у 2017 році, а також календарний план виконання програми на 2018 рік. Оксана Деркач зазначила, що з 2 по 31 липня розпочнеться старт подачі проектів "Бюджету участі" на 2019 рік. Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Одним із найголовніших питань зустрічі було проведення навчань із написання проектів по партиципаторному бюджетуванню. До речі, незабаром стартують курси з практичного написання проектів "Бюджету участі" на 2019 рік. Заняття розпочнуться 9 червня та будуть проводитися протягом вихідних цього місяця, а саме 16, 23 та 30 червня. Тренінги проходитимуть на базі Інституту розвитку міста.

Керівник управління охорони здоров’я Сергій Котов розповів, що стосовно реалізації проекту "Технічне оснащення центрів первинної медицини" уже провели тендер, а комп’ютерне обладнання закупили.

Щодо проектів, якими опікується управління ЖКГ, то вони, як повідомили на зустрічі, знаходяться на стадії розробки проектної документації.

гроші, бюджет участі, проект, влада, міськрада

За темою:

  • Харківський "Будгарант" знову виграв тендер на прибирання полтавських вулиць
  • Обласна рада внесла зміни до бюджету
  • Зміни в українській медицині від Уряду Гройсмана. Що чекає Полтавщину?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.