ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 16.01


Полтавці обирають незвичайні та екзотичні імена для своїх немовлят

Торік на території Сумської, Полтавської та Чернігівської областей спостерігалася тенденція до вибору батьками незвичайних та екзотичних імен. Хлопчиків, зокрема, називали - Януш, Зорій, Адісей, Мілорад, Еріх, Акім.

Як назвати новонароджену дитину – найголовніше питання, що постає перед новоспеченими батьками, повідомляє сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Деякі батьки мають відповідь заздалегідь, обираючи традиційні українські імена, а хтось, піддаючись враженням, обирає для своєї малечі імена героїв улюбленої книги, серіалу чи видатних персон. 

Так, працівниками органів державної реєстрації актів цивільного стану серед чоловічих імен були зареєстровані Януш, Зорій, Адісей, Мілорад, Еріх та Акім.

Для своїх новонароджених дівчаток батьки також обирали екстравагантні та маловживані імена, наприклад Олівія, Олексія, Джельсоміна, Луна, Квіткослава та Маргарет.

Лідерами списку найбільш вживаних імен стали Марія та Іван. 

Головна функція імені – бути маркером індивідуальності. Тому батьки так ретельно та вимогливо ставляться до цього питання. Разом з тим, сервіси Міністерства юстиції спрямовані на створення комфортних умов для громадян, зокрема великий попит серед українців має послуга щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках,

– зазначає очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

 Ця послуга дозволяє батькам відзначити значну та щасливу подію, не відлучаючись від родини ні на мить. 

Нагадаємо, три області — Сумська, Полтавська та Чернігівська —  увійшли до складу Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми),

імена, новонароджені, екзотика

За темою:

  • Стелла, Корній та Марат: як на Полтавщині називали дітей у 2020 році
  • Полтавці можуть змінювати по батькові після 14 років
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.