ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 18.07


Полтавці передали бійцям ще одну систему супутникового зв’язку

Волонтери благодійної організації "Полтавський батальйон небайдужих" передали військовим на Луганщину другу систему супутникового зв’язку "Starlink", розповіла Суспільному голова організації Наталія Гранчак.

На обидва пристрої волонтери зібрали 48 тисяч гривень внесків під час благодійних заходів.

Піхотинець Роман приїхав до Полтави по систему супутникову зв’язку. Її для військових на Луганщині придбали волонтери.

Військовий Роман доставить систему зв’язку на звільнені території, повідомляє Суспільне Полтава

"Це необхідна річ зараз. Території звільняються, там все розбите, немає ні зв’язку, дуже багато де немає електрики. А за допомогою "Starlink" є зв'язок, і рідним повідомити, що все добре. Особливо важливо штабні доповіді, що як відбувається. Дуже важлива річ. Дуже мало, на кожну точку, на кожен підрозділ, на кожне відділення бажано "Starlink", бо розкидане все", – говорить військовий Роман.

Пристрій допомогли купити волонтери "Полтавського батальйону небайдужих" за гроші, зібрані під час благодійних заходів.

"Це кошти, зібрані на акції нашій, яку ми проводили біля Свято-Успенського собору. Заплановано було ряд заходів. Це – і екскурсія на дзвіницю, яку проводив владика та наші гіди, вистава, яку ми показували, і, звичайно, наша "Благокава" (соціальний волонтерський проєкт – ред.). Ми закупили "Starlink". І сьогодні передали його нашим захисникам, які стоять 16 кілометрів від кордону, і це така достатнього небезпечна точка", – розповідає голова БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

Волонтери проводять різні заходи аби зібрати гроші для військових. 

"Одна із таких родзинок цих заходів – це була екскурсія в Свято-Успенському соборі і на дзвіниці собору. Дзвіниця – це пам’ятка XVIII століття, єдина, яка збереглася ось тут, на Івановій горі, ми ще до COVID-19 (пандемії – ред.) обладнали там оглядовий майданчик. Ми спромоглися провести декілька екскурсій у той день, коли було все це організовано, одну з них проводив я, далі проводили професійні екскурсоводи наші полтавські", – каже митрополит Полтавський і Кременчуцький ПЦУ Федір.

Під час благодійних заходів зібрали 48 тисяч гривень, за які купили дві системи супутникового зв’язку, розповіла Наталія Гранчак. Першу передали 5 липня для бійців у Запорізьку та Луганську області.

За словами голови волонтерської організації "Полтавський батальйон небайдужих" Наталії Гранчак, від початку повномасштабної війни волонтери фонду передали військовим шість систем супутникового зв'язку "Starlink".

"Ми ніколи не ставили собі за пріоритет збирати на "Starlink". Здебільшого ми збираємо на квадрокоптери та на тепловізори, тому така невеличка цифра, але коли люди звертаються, ми відповідаємо на цей запит. Ми зібрали під час заходу 36 тисяч (гривень – ред.). А на другий день дозбирали дуже швидко необхідні ще 12 тисяч", – розповідає голова БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

 

війна, армія, старлінк, допомога, благодійність

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Українським військовим полтавські прокурори передали ще три автівки
  • Із 1 жовтня на Полтавщині запрацюють "Пункти незламності"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.