ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 23.08


Полтавці підготувалися до можливих відключень електроенергії

У Полтавській області створені погодинні графіки відключень електроенергії на 6 черг. Також за потреби будуть використовувати аварійні.

Про це 21 серпня повідомив на апаратній нараді директор обласного департаменту будівництва, містобудування та архітектури, ЖКГ Едуард Рева.

Так, за словами Едуарда Реви, в Полтавській області нині є 180 генераторів. Їх придбали за гроші підприємств, місцевого та обласного бюджету та міжнародних партнерів. На Полтавщині 2022-го на придбання генераторів спрямували 95 мільйонів гривень.

"У нас на сьогодні залишаються проблемними питання забезпечення «Водотеплосервіс» у Миргороді на 37 відсотків, 26 відсотків «Полтаватеплоенерго», адже там більше 90 котелень. Їм потрібно майже 120 генераторів. Також проблемне теплоенерго у Горішніх Плавнях – 38 відсотків у Кременчуці – 35. «Гадячтеплоенерго» із п’яти котелень на жодній немає генератора. «Лубнитеплоенерго» забезпечені на 100 відсотків." Чи діятимуть графіки погодинного відключення електроенергії В області є погодинні графіки відключень електроенергії на 6 черг. Також за потреби будуть використовувати аварійні. Окрім цього, в регіоні діятимуть обмеження для промислових підприємств. Їх застосовуватимуть в разі дефіциту електроенергії.

Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.

23 листопада 2022-го росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.

16 грудня 2022-го Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.

світло, графік, відключення

За темою:

  • Для вуличного освітлення Полтави замовляють світлодіодні лампи
  • В усіх громадах Полтавщини відновили електропостачання
  • Через негоду без світла залишилися 27 населених пунктів області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.