ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 18.01


У Полтаві готуються до святкування Водохреща  

На першому міському пляжі Полтави провели роботи до святкування Водохреща. Комунальники за допомогою спеціальної техніки вирізали кригу у формі хреста, очистили й підготували дно для безпечного занурення.  

Працівники комунальної водолазної служби підготували місце для занурення в ополонку, а рятувальники розповіли про графік чергувань.

Так, начальник рятувально-водолазної служби Євген Савчук розповів: пірнати варто тільки у виокремлених для цього місцях, адже товщина льоду в середньому на водоймах становить приблизно 5-6 см, а в районі течії – 2 см. Це небезпечно для життя та здоров’я.

За безпечне виконання підготовчих робіт відповідатимуть рятувальники й вкотре наголосили на важливості дотримання правил перебування на кризі.

Заступник начальника головного управління ДСНС у Полтавській області Володимир Рижанін розповів, що в області визначили 25 місць, які спеціально підготують для купань на свято.

Загалом залучать майже 113 рятувальників і приблизно 31 одиницю техніки. Це будуть не тільки підрозділи державної пожежної служби, але ще й підрозділи місцевої пожежної охорони. 

Рятувальники чергуватимуть з 23:30 18 січня до 12:00 19 січня.  

Водохреща

За темою:

  • Полтавці знову вдягли монумент Мазепи у вишиванку
  • У Полтаві зібрали для армії понад 180 тисяч із продажу пасок. ФОТО
  • Жителям Полтавщини нагадали, які обмеження діятимуть на Великдень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.