ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 18.01


Полтавці питимуть воду, очищену за державні гроші

Державний фонд регіонального розвитку пообіцяв виділити 200 мільйонів гривень на очищення питної води в регіонах.

Щоб отримати державне фінансування, полтавські громади мають до 23-го січня подати свої заявки, повідомили в облдержадміністрації під час наради з представниками районів і ОТГ.

На презентації ТОВ "Науково-виробниче об’єднання "Екософт" проекту "Питна вода 2017-2020" йшлося про забезпечення населення Полтавщини чистою питною водою, зокрема, оснастити системами очистки води усі навчальні заклади освіти. 

 Під час засідання увагу присутніх звернули й на те, що необхідно акцентуватись на покращенні очищення води безпосередньо для самих користувачів. Перш за все, в дитячих та шкільних закладах, і серед населення.

У Полтавській області трохи не половина жителів користується централізованими водопроводами, це майже всі міста та 30% сіл.

Міста Кременчук та Горішні Плавні забезпечуються водою з річки Дніпро. Решта населених пунктів користується підземними водами.

В області проводиться моніторинг якості води, яка подається до населення. І протягом кількох років спостерігають тенденцію до збільшення показника забруднення води у водопроводі. Зазначили, що технічний стан водомережі залишають бажати кращого.

Присутніх чиновників просили подати відповідні проекти щодо очищення води в Департамент будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства до 23-го січня.

водопостачання, очищення, державний кошт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.