ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 01.09


Полтавці не підтримали заклик "БатькиSOS" не відвідувати урочистості 1 вересня

Опитані журналістами полтавські чиновники і депутати збираються традиційно відвідувати першого вересня школи, і не одну. Вони не розуміють, чому батьки проти такої ініціативи, і їхню думку не поділяють.

Звернення до чиновників усіх мастей розмістили в групі "Батьки SOS" про те, що  присутність високопосадовців на першовересневій лінійці в школах перетворює дитяче свято на піар для посадовців, за який доводиться платити батькам.

Звертаємося до вас з проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів з вашою присутністю 1 вересня в навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати для вас свято. Іноді ви спізнюєтеся, іноді ваші красномовні промови занадто нудні й довгі. Якщо ви не знаєте, то "святкове вбрання" навчального закладу - кульки, прапорці, квіти вам - це все за рахунок нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школи,

- написала співголова Громадського об'єднання "БатькиSOS" Олена Парфьонова.

 

Цей заклик "БатькиSOS", зокрема, підтримала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.  

А директорка обласного департаменту освіти і науки України Олена Харченко не сприйняла цей заклик і прийняла запрошення відвідати кілька навчальних закладів. А думку батьків, які не хочуть бачити чиновників на святі, вважає суб’єктивною.

Директорам шкіл порадили проводити лінійки тривалістю до півгодини і "не мурижити" дітей і їхніх батьків полум’яними промовами.

Серед новацій — під час урочистостей згадують хвилиною мовчання загиблих воїнів у зоні АТО, повідомляє "Лтава".

Першого вересня в Україні до першого класу піде 408 тисяч дітей, зокрема, і 3300 полтавських першачків.

лінійки, перше вересня, урочистості

За темою:

  • У Полтаві висадили калинову алею на честь загиблих на війні  
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.