ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 04.12


Полтавці прощаються з головою громадської ради при ОДА

Прощання з головою Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації Володимиром Голубом відбудеться у понеділок, 7 грудня, об 11:00 у Свято-Успенському кафедральному соборі.

Третього грудня 2020 року на 77-му році пішов з життя голова Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації, член Правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури, заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів Володимир Голуб.

Трагічну звістку повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Отич Олександр уточнив, що прощання з Володимиром Голубом відбудеться у понеділок, 7 грудня, об 11:00 у Свято-Успенському кафедральному соборі.

Нагадаємо, Голуб народився 14 квітня 1944 року в м. Лубни Полтавської області, де й пройшли його дитинство і юність.
Свою трудову діяльність розпочав у 1959 році у складі агітбригади Лубенського районного будинку культури. З 1964року по 1985 рік - актор Полтавського театру ім. М.В.Гоголя. Роботу в театрі поєднував з навчанням у Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого, який закінчив у 1983 році за спеціальністю «Театрознавець». У 1985-1988 роках працював художнім керівником Полтавського електротехнічного технікуму, в 1988-1990 роках - заступником директора Полтавської обласної філармонії, у 1990-1991 роках - завідувачем сектору культмасових заходів ОК КПУ.
Активну громадську діяльність Володимир Семенович розпочав водночас з народженням молодої Української держави, очоливши у 1991 році Полтавський міський громадсько-політичний та культурний центр та Клуб виборців м. Полтава. Був координатором блоку демократичних сил Полтавської області, в.о віце-голови партії «Міжрегіональний блок реформ», очільником Полтавської міської організації ВОДС «Злагода», Полтавської обласної благодійної організації «Допоможемо дітям», членом Правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури.
Володимир Семенович Голуб з 2011 року пʼять разів поспіль беззмінно очолював Громадську раду при Полтавській обласній державній адміністрації, був членом колегії Полтавської обласної державної адміністрації, Ради голів Громадських рад при Кабінеті Міністрів України. Досвід громадської діяльності Голуба В.С. став прикладом для багатьох регіонів України.
Усі свої знання, енергію та досвід Володимир Семенович спрямовував на обʼєднання зусиль громадськості та влади у вирішенні важливих питань розбудови громадянського суспільства, соціально-економічного та гуманітарного розвитку області. Ним зроблено помітний внесок у забезпечення суспільної злагоди та стабільності розвитку громад Полтавщини, виховання молоді.
Володимир Семенович був уважним та чуйним до потреб соціально вразливих категорій громадян, інтереси яких він особисто відстоював.
Світла памʼять про нього завжди залишиться у серцях всіх, хто його знав. 

смерть, Володимир Голуб, ОДА

За темою:

  • Полтавці прощаються з провідним актором
  • Після пожежі виявили труп 91-річного полтавця
  • Після пожежі на Семенівщині знайшли тіло людини
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.