ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:43 13.09


Полтавці потрапили в схему ухиляння від сплати податків при митному оформленні вагонів

Співробітники прокуратури, Служби безпеки України та Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби викрили схему ухиляння від сплати податків при митному оформленні 65 залізничних вагонів.

 Як сказано в повідомленні прокуратури , йдеться про суму збитків державі на 5 млн гривень.

Установлено, що між іноземною компанією й українським товариством був укладений контракт на придбання 65 залізничних вагонів, де відправником вантажу був один з вагонобудівних заводів Республіки Білорусь.

Вантажоодержувачем товару були подані документи в Чернігівську митницю ДФС для оформлення залізничних вагонів у режимі транзиту на загальну суму більше 2 млн доларів.

Однак, відповідно до документів, наданих брокерами, у Полтавську митницю ДФС при оформленні зазначених залізничних вагонів їхня вартість становила більше 1 млн доларів.

Інспектори митниці не врахували інформацію, що містилася в транзитних деклараціях, у яких вартість товару була більшою на суму більше 1 млн доларів.

У зв'язку із цим, державі було завдано збитків на загальну суму більше 5 млн гривень.

Під час досудового розслідування було проведено 10 санкціонованих обшуків у Києві, Чернігові, Кременчуці й Полтаві, вилучена документація із купівлі-продажу й транспортування зазначених залізничних вагонів, а також інші документи, на підставі яких здійснювалося розмитнення товару. Досудове розслідування кримінального провадження триває.

 

збитки, податки, ухиляння, вагони, митниця

За темою:

  • З початку року полтавські платники податків допомогли армії майже на 50 мільйонів
  • Полтавці вже задекларували понад 180 мільйонів минулорічних доходів
  • Цьогоріч полтавські вантажі експортувалися до 70 країн світу
  • Топ-5 за тиждень :