ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 11.03


 Полтавці презентували проєкт "Motanka 2" у Литві

 Полтавська організація "Століття краси" з акторами театру ляльок презентували мистецький проєкт "Motanka 2" у Литві .

Відео присвятили подіям, пов’язаними із повномасштабною війною в Україні, на Міжнародному книжковому ярмарку у Литві.

"Це вже наш другий проєкт на дану тематику. Живі мотанки, котрі оживають, котрі несуть кожна в собі відчуття любові, журби, материнства. На фоні уже другорічної війни мені хотілося передати оці образи: образи добра, світла і образи темряви - такого темного-темного Лорда. Робити усе для того, щоб популяризувати українську культуру у світі", — повідомив режисер, відеограф проєкту Максим Стариков.

За словами організаторки проєкту Ольги Агеєвої, у лютому цього року відеороботу презентували на Міжнародному книжковому ярмарку у литовському місті Вільнюсі.

Показ приурочили до другої річниці повномасштабної війни в Україні.

"Вони постійно допомагають нам, як на культурному фронті допомагають боротися з ворогом, так і донатять, у них є така акція "Radarom!", вони збирають кошти для допомоги військовим. Литва, на мою думку, є нашим потужним партнером. Початком повномасштабного вторгнення наша співпраця стала іще пліднішою", — розповіла керівниця дитячої ГО "Століття краси" Ольга Агеєва.

Саме через дітей найзрозуміліше подається контекст нашого життя в сучасних умовах. Усе, що відбувається, це все тимчасове. Але єднання, любов, перемога, вона все оживляє, все втілює в життя, все зберігає", — додала директорка академічного обласного театру ляльок Тетяна Вітряк.

Співпрацю з Литвою потавці продовжуватимуть і надалі.

Motanka 2

За темою:

  • У прямому ефірі можна спостерігати за життям лелек на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.