ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 19.10


Полтавці презентують свої світильники на міжнародній виставці MAISON&OBJET

Полтавський бренд White dreams design став другим українським виробником, що потрапив на престижну міжнародну виставку інтер’єру, дизайну та архітектури до Парижу.

Молоде полтавське подружжя відкрило власний цех, сформувало команду та успішно продає нічники-світильники та інтер’єрні іграшки через Інстаграм клієнтам з Європи та Америки.

Як розповів Дмитро Сало, все почалося зі звичайної розмови між друзями, які жалілися, що важко знайти якісний та безпечний нічник для дитячої кімнати з натуральних матеріалів.

Дизайн розробила архітекторка Олена, за практичну частину відповідав будівельник Дмитро.

Їхній перший світильних був із дерева та працював на батарейках. Потім подружжя вирішило, що це дорого та шкодить природі та почали шукати інші варіанти живлення.

Зараз, маючи 2-річний досвід,  виготовляють світильники з максимально екологічних матеріалів – натуральної деревини та МДФ, а розмальовують німецькими та фінськими фарбами на водній основі.

Джерела живлення – акумулятори Panasonic з гарантією 7-15 років.

Він служить набагато довше, ніж батарейки, а заряджається, як телефон. Ми навіть хотіли оформити патент, але нам відмовили, – мовляв, ми не вигадали нічого нового, а просто об’єднали вже існуючі елементи

 – пояснив  Змісту  Дмитро Сало.

дизайн, престиж, виставка, світильники

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.