ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 21.09


Полтавці прибрали Прирічковий парк

Прибирання зеленої зони на Леваді розпочали із розминки під музику. Чергове прибирання парку у суботу, 21 вересня, було не таким як завжди, адже цього разу відбувся "Прирічковий плогінг".

Як розповів один із організаторів прибтирання, плогінг – це трендова тема у Європі, коли люди збирають сміття на території під час пробіжки.

Плогінг набирає популярності в Україні завдяки таким як ви, людям, які о 8-й ранку не тішаться вихідним, а готові рятувати своє місто від сміття. У кожного є пакети різни х кольорів, у яке збиратимемо пластик, скло і змішаний непотріб. Сподіваюся, що плогінг житиме у нашому місті так само, як у Європі

- відзначають організатори.

Прибирання у Прирічковому розпочали з розминки .

Сміття, зібране у Прирічковому парку, активісти сортували: скло потрапило до білих мішків, у сині пакети збирали пластик, а зелені мішки наповнювали змішаним сміттям.

Прибирання у Прирічковому робили, зокрема, учні та вчителі 20 школи.

За словами заступниці директора Лариси Буличевої, у їхній школі підтримують різноманітні екологічні ідеї та ініціативи.

На думку освітянки, розповідати про користь сортування сміття, або пояснювати чому у парку не можна викидати обгортки, або пляшки це одне, а показати на власному прикладі – це зовсім інше.

Уже за 20 хвилин прибирання-пробіжки на вході до Прирічкового лежала купа сміття, яке сортували у різні пакети, хоча це був тільки початок прибирання.

У плогінгу також брали участь вихованці полтавського осередку УАЛ.

Студенти визбирували пляшки і обгортки у водоймі, хащах, а деякі з них дивувалися такі кількості непотребу у зеленій зоні.

Серед найпоширеніших видів сміття були пляшки з-під горілки, обгортки з цукерок, пластикові пляшки, одноразові серветки тощо.

 

Прирічковий парк, сміття, благоустрій

За темою:

  • Гроші на сортувальний комплекс для Полтави поки що не дають
  • Полтавщина на другому місці за кількістю утворених торік відходів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.