ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 17.11


Полтавці привезли Гран-прі з Національного чемпіонату фольклору

 16 листопада полтавці вибороли Гран-прі та першу премію у Національному чемпіонаті України з фольклору. Йдеться про народний художній колектив "Плай". Чемпіонат відбувався у Запоріжжі.

Усього у змаганнях брали участь близько 200 колективів із різних куточків України.

Змагання відбувались у номінаціях українська народна пісня та український народний та стилізований танець (різні вікові групи).

Участь брали кращі вокальні та хореографічні колективи з Будинків культури обласного, міського підпорядкування.

Полтавські діти виступали із композицією «Закликаночка» – старша група, а молодші показали «Берегиню роду», – розповіла Людмила Іванова, мама учасниці колективу.

Інші колективи представили переважно традиційні танці, пише Коло.

«Плай» вирізнявся на цьому тлі новаторством – і костюмами, і постановкою та виконанням.

Отже, старша вікова група завоювала Гран-прі, молодша взяла першу премію.  

Дві групи Народного художньго колективу фольклорно-стилізованого танцю "Плай" Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді брали участь у чемпіонаті у місті Запоріжжя, - розповіла Лілія Довганюк, хореографиня. 

Полтавці виконували номери: «Берегиня роду» - 1 місце ( педагог - Левакіна Вероніка Олександрівна) та   «Закликаночка», яка отримала Гран -прі (керівник ансамблю - Довганюк Лілія Анатоліївна). 

  •  
  •  
  •  
  •  
  • Довідково: Народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ» заснований 2006 року. На початку створення в ансамблі налічувалося тільки 12 вихованців. Нині це один із найбільших хореографічних колективів на Полтавщині, який об’єднав понад 120 талановитих учасників. Назва «Плай» дослівно тлумачиться як гірська стежка, поетично – це шлях який веде до зірок, тобто шлях до успіху. Назва «фольклорно-стилізований танець» також є невипадковою. В її основу була покладена ідея відтворення давньої національної культури народного танцю, подаючи його в сучасній інтерпретації. Керівник колективу – випускниця психолого-педагогічного факультету кафедри хореографії Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка  Лілія Анатоліївна Довганюк.

 

Плай, гран-прі

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.