ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:33 14.09


Полтавці продемонструють свої вироби на глобальній виставці в Китаї

Завершився відбір продуктів і послуг, які Україна представить на Національному стенді під час міжнародної виставки "China International Import Expo-2018" у листопаді цього року. Там буде презентована і Полтавщина. 

 

Це перша міжнародна імпортна виставка глобального масштабу в КНР, в якій візьмуть участь офіційні делегації, покупці та інвестори з понад 65 країн-учасниць. Поряд із презентаціями державних органів і галузей, продукти і послуги відібраних компаній сформують вагому частину експозиції України в Китаї.

У рамках нацвідбору зі 110 українських компаній, що подали свої заявки на участь, продукти і послуги з експортним потенціалом 18 компаній були відібрані для представлення на Національному стенді. Серед них, як повідомляє офіційний сайт Кабінету міністрів України, і ПрАТ "Полтавський машинобудівний завод", який демонструватиме в Китаї запасні частини, деталі та вузли для модернізації та реконструкції парових турбін.

Для участі українські компанії мають надати остаточне підтвердження та здійснити ряд процедурних питань. Значна частина продуктів та послуг інших компаній-учасників відбору також буде представлена у Національному каталозі експортерів, що буде доступний для всіх учасників виставки на Національному стенді. Інші сектори будуть в тій чи іншій формі представлені в Програмі активностей на Національному стенді.

Як зазначила керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк, Україна буде вперше брати участь у заході такого масштабу: "Важливо, що нам вдалося об’єднати зусилля держави, бізнесу, міжнародних партнерів. І в такому тандемі участь України із Національним стендом в Китаї дозволить гідно презентувати торговельний потенціал, інвестиційні досягнення та представити якісні, конкурентні та унікальні товари та послуги. А для українського бізнесу це ще один майданчик та нові можливості для просування на мільярдному ринку".

Програма реалізується Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Міжнародна виставка "China International Import Expo-2018" була офіційно анонсована Президентом КНР Сі Цзіньпіном на Форумі "Одного поясу – одного шляху" в травні 2017 року та є найбільш пріоритетним виставково-ярмарковим заходом для Китаю. Запрошення щодо участі України у ній було надіслано особисто віце-прем'єром Держради КНР Ма Каєм.

Очікується, що у виставці візьмуть участь офіційні делегації, байєри та інвестори з понад 65 країн-учасниць. Загальна виставкова площа перевищує 240 тисяч квадратних метрів.

виставка, Китай, бізнес, експорт

За темою:

  • На Полтавщині відкривається виставка про українців, які пережили полон
  • До свята весни на Полтавщині проведуть виставку фіалок
  • На Полтавщині демонструють виставку 3D-друку "Цифрове мистецтво"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.