ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:28 04.08


Полтавці проігнорували обговорення нових тарифів за проїзд

На запрошення Полтавської міськради обговорити проект рішення про підвищення тарифів за проїзд у тролейбусі до трьох гривень майже ніхто не прийшов.

Публічне обговорення  проводилось у приміщенні Київської районної у м.Полтаві ради. Однак, крім працівників  міськвиконкому та КП «Полтаваелектроавтотранс» на збори з'явився лише депутат міської ради Дмитро Сенчакович та кілька полтавців.

Проводив зібрання начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Юрія Сябро, повідомляє сайт Полтавської міськради. Він повідомив, що до них звернулось КП «Полтаваелектроавтотранс» стосовно необхідності перегляду тарифів на проїзд у тролейбусах, які працюють в місті Полтава, та надало відповідні розрахунки.

Проект рішення міськвиконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом – тролейбусом» оприлюднено 13.07.2017 на офіційному сайті Полтавської міської ради для одержання зауважень і пропозицій від полтавців - фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. Повідомлення про публічне обговорення цього нормативного документа оприлюднено на сайті міськради та у газеті "Полтавський вісник

- зазначив Юрій Сябро.

Начальник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев та заступник начальника відділу тарифної політики та моніторнгу цін міськвиконкому Ольга Кременецька розповіли про необхідність підвищення вартості проїзду в міському тролейбусі. Зокрема, впродовж дії тарифу 2 гривні основні складові собівартості послуг збільшилися, а електроенергія, що споживається на тягу рухомого складу – майже втричі. Збільшилися і витрати на утримання та експлуатацію основного виробничого обладнання (тролейбуси, тягові підстанції, контактно-кабельна мережа).

Питома вага статей витрат електроенергія, ремонт та придбання шин у собівартості послуг становить майже 52 %. Темп приросту мінімальної заробітної плати – 252 % (2015 рік – 1271 грн (середньозважена), 2017 рік – 3200 грн). КП "Полтаваелектроавтотранс" за підсумками роботи у І півріччі 2017 року від перевезення міським електричним транспортом отримало збитки у сумі 1505,8 тис. грн.

- доповів Євген Зайцев.

 

КП "Полтаваелектроавтотранс" розраховував нові тарифи на перевезення пасажирів міським електричним транспортом – тролейбусом на рівні 3,00 грн за поїздку. Підприємством також пропонується встановити вартість проїзного квитка на місяць у розмірі 45,00 грн – для учнів шкіл; 60,00 грн – для студентів денної форми навчання; 120,00 грн – для громадян; 180,00 грн – для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій, - зазначила заступник начальника відділу тарифної політики та моніторнгу цін.

Також присутніх на публічних обговореннях поінформували, проект рішення погоджений Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Перевізник зазначив, що залишення тарифів на нинішньому рівні може призвести до повної зупинки роботи електротранспорту.

транспорт, тролейбус, Полтаваелектроавтотранс, Євген Зайцев, Юрій Сябро, тарифи

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.