ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 21.02


Полтавська облрада проголосувала за основу звернення до президента, Ради і Кабміну

21 лютого депутати Полтавської обласної ради з третього разу прийняли за основу звернення до президента Володимира Зеленського, Кабміну та Верховної Ради.

На позачерговій сесії депутати обговорювали текст звернення і заворушення у Нових Санжарах черех протест людей. Про евакуацію людей з китайського м. Ухань саме у Нові Санжари місцева влада не була завчасно попереджена, люди – піддалися паніці.  Серед методів вирішення проблеми у тексті звернення —  виділення 300 мільйонів гривень на диспансер із боксами. Добудова Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру в селі Супрунівка дозволить  облаштувати відповідні карантинні бокси.

У заяві йдеться про те, що реакція місцевих мешканців без сумнівів є ненормальною, проте – закономірною. Депутати зазначають, що страшним і вбивчим вірусом людей залякували протягом багатьох місяців, не було проведено жодної роз’яснювальної роботи. А про фактичне направлення евакуйованих саме у Нові Санжари усі дізналися в останній момент. 

Депутати організацію противірусних заходів називають катастрофічною.

Усі поправки до тексту звернення так і не вдалося прийняти.

Нагадаємо, дізнавшись, що евакуйованих з Уханя везуть саме в Нові Санжари, місцеві мешканці з вечора 19 лютого почали влаштовувати масові протести. 20 лютого на місце з'їхалися поліція та Нацгвардія з бронетехнікою. Люди перекривали дороги, палили шини та влаштували сутички з правоохоронцями. Надвечір силовики відтіснили людей, щоб зробити коридор для автобусів з евакуйованими. Зрештою всі 7 автобусів заїхали до медцентру.

Поліція затримала 24 людей та відкрила 2 справи за фактом масових заворушень. Постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільний. Навколо медзакладу на час перебування там евакуйованих стоятиме подвійне кільце охорони Нацгвардії та поліції.

протест, звернення, ппротивовірусні заходи, депутати облради

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.