ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 30.09


Полтавці просять присвоїти звання Героя України загиблому військовому

На сайті президента зʼявилась петиція про присвоєння звання Героя України загиблому військовому з Полтавщини Євгену Браху, позивний «Малі»

 

26 вересня Шеванюк Денис створив відповідну петицію на сайті президента.

«Прошу розглянути петицію, щодо присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Брах Євген позивний «Малі».

Євген народився на Полтавщині, 5 років відслужив у Французькому іноземному легіоні.

У 19 років Євген покинув університет щоби вступити до Французького іноземного легіону. Це був 2015 рік, в нього були думки вступити до ЗСУ, але тоді брали на службу з 20 років, тому молодий хлопець вирішив поїхати у Францію.

На сайті президента зʼявилась петиція про присвоєння звання Героя України загиблому військовому з Полтавщини Євгену Браху, позивний «Малі», фото-3

Він успішно пройшов курс молодого бійця.Після військової служби Євген вирішив залишитися у Франції. Він насолоджувався спокійним життям, але коли почалася війна Євген Брах не роздумуючи покинув хорошу роботу, повернувся в Україну та став на її захист. Проходив військову службу в добровольчому батальйоні та в Силах Спеціальних Операцій України.

Під час проходження служби неодноразово ефективно виконував бойові завдання. Євген Брах до останнього протистояв агресії і захищав Батьківщину, не зважаючи на те що міг залишитися в комфортних умовах в іншій країні.

В нашого Героя залишився новонароджений син.

Дана історія показує наскільки є сильний та незламний великий український народ.Слава герою, слава Україні», - йдеться в описі.

петиція, воїн, Герой України, "Малі"

За темою:

  • Полтавці проголосували за подовження часу роботи транспорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.