ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 10.06


Полтавці протестували проти будівництва багатоповерхівки на вул. Героїв АТО

Полтавці прийшли на зустріч із представниками забудовника. Розмова була емоційною, інформує телеканал Центральний. Близько півсотні людей, які проживають на вулиці Героїв АТО, вийшли у двір виразити невдоволення.

Кажуть: незабаром тут може з’явитись новий будинок. А мешканці хочуть зберегти благоустрій.

 

Сергій Андрющенко, полтавець

— У нас і так тут ось через дорогу заправка. На балконі постійно пил такий зі специфічним запахом. Якщо буде ще один будинок — буде в рази більше автомобілів, випиляють усі дерева, і ми будемо з вікна дивитись і бачити сусідній балкон, дітям ніде погуляти.

За словами полтавців, комунальна інфраструктура ледь витримує те навантаження, яке уже має від об’єктів нерухомого майна. Через мізерність прибудинкової території новобудови гостро постане питання паркування автомобілів, проїзду до під’їздів, а рекреаційна зона взагалі зникне.

Ганна Мельнікова, проти забудови

— Будівництво на такій відстані протипоказано для цієї території. У нас розміщені інженерні споруди, які ледь витримують те навантаження, яке ми маємо. Якщо ви прийдете до нас, коли ллється дощ більший — у нас тут стоїть калюжа. У нас там болото. У нас будуть проблеми очевидні з газопостачанням, теплопостачанням.

Анна Трофименко, полтавка

— Я проживаю у будинку, який поруч. Ми теж збирали збори, і наш будинок теж проти цього будівництва. Все дуже просто. У нас єдина зелена зона. Якщо її знищити — не буде свіжого повітря. І так дорога поряд і заправка. По-друге, взагалі не зрозуміло, як тут можна будувати будинок біля заправки.

Представники забудовники на зустріч з обуреними мешканцями сусідніх будинків прийшли. Проте, говорять на камеру не охоче. На питання людей відповідають коротко. Переглянути всі документи пропонують лише представникам ініціативної групи в офісі.

Багатоквартирний житловий будинок.

— Скільки поверхів?

— 10.

— Ви нас запросили на зустріч. Кажіть, що ви хотіли нам сказати.

— Хотіли вам сказати, що будуть розпочинатись будівельні роботи.

— Коли?

— На цьому тижні.

— А ми проти.

Полтавська міська рада на 3-й сесії погодила проєкт рішення «Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками». За словами представників забудовника, відстань між майбутнім будинком по вулиці Героїв АТО, 81 і наявним по вул. Героїв АТО 83/23 становитиме 28 метрів.

забудова, протест, героїв АТО

За темою:

  • У Полтаві таємно погодили план забудови Прирічкового парку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.