ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 18.07


Полтавці протестували проти комунального свавілля міської влади

Сьогодні, 18 липня, біля прокуратури Полтавщини протестували мешканці міста проти утисків своїх прав при створенні ОСББ та свавілля єдиного в Полтаві комунального підприємства-монополіста ЖЕО-2.

Акцію організували активісти . Вони вимагали від міської влади та правоохоронців припинити перешкоджання створенню в Полтаві об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ).

Активісти заявляють, що монополіст нехтує їхніми правами як власників приватизованих квартир. Усе це відбувається з потурання міської влади та правоохоронців.

Схему пограбування полтавців реалізують через ЖЕО-2, яке протиправно тримає на своєму бухгалтерському обліку багатоквартирні будинки, в яких проживає чимало мешканців – власників квартир. Вони є співвласниками будинку і без їхньої згоди ЖЕО-2 не може проводити будь-які фінансові операції, зокрема, нараховувати амортизаційні витрати тощо.

З мешканців будинків збирають плату за утримання, але практично цих послуг не надають. Таким чином міські чиновники накопичують свої статки й шляхом гальмування процесу створення в обласному центрі ОСББ.

Наразі майже вісім десятків багатоповерхівок, де їхні мешканці ще півроку-рік тому створили ОСББ, продовжують перебувати на балансі ЖЕО-2, хоча їх повинні були передати в управління співвласників цих будинків.

Натомість комунальники незаконно отримують субсидії, які вже повинні перераховуватися членам ОСББ, та інші соціальні виплати і плату за утримання прибудинкової території, яке вони вже там не проводять.

Крім того, з міського бюджету ЖЕО-2 отримує ще й мільйонні дотації. А це — чималі суми, каже голова одного із полтавських ОСББ Володимир Латиш.

 Усі звернення керівників ОСББ, громадських активістів до міської влади, правоохоронних органів щодо поновлення прав мешканців багатоповерхівок закінчуються нічим.

Ми звертались у всі можливі інстанції: міськраду, поліцію, СБУ, податкову службу тощо, але ніхто з чиновників не хоче, щоб будинки передавали на баланс ОСББ,

– каже Володимир Латиш.

Правоохоронці на це не реагують, тому полтавці вийшли під стіни прокуратури області, щоб таки привернути увагу до проблеми.

Головам ОСББ, які брали участь у акції, роздали заздалегідь заготовлені заяви на ім’я прокурора Полтавщини Миколи Кармазіна про вчинення кримінального правопорушення керівником ЖЕО-2 Олександром Ландарєм та заступником Полтавського міського голови Андрія Ляміна щодо перешкоджання ними списання з балансу ЖЕО-2 багатоквартирних будинків тощо.

Заповнені заяви передали до обласної прокуратури, повідомляє Рanoram.com.ua

прокуратура, ЖЕО-2, ОСББ, протест

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.