ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 19.04


Полтавці провалюють закупівлію дронів за адекватною ціною

Першому переможцю тендеру на закупівлю дронів, ТОВ «Емсі Прінт», відмовили, оскільки компанія попрохала змінити умови і збільшити вартість одного дрона DJI Mavic 3 Thermal зі 184 до 188 тис гривень.

Причиною прохання стало те, що за час, поки проходив тендер і приймалася документація, ринкова вартість цієї техніки змінилася.

Також постачальник попрохав скасувати гарантійний термін у 13 місяців, оскільки він не є виробником даних дронів. Департамент дане прохання не прийняв і підрядник відмовився від поставки.

16 квітня керівник департаменту цивільного захисту Олександр Сороковий опублікував на своїй сторінці в Facebook відповідь ТОВ «Інкос Індастрі» — вони теж відмовилися підписувати договір, оскільки вже не зможуть поставити товари у визначений договором термін — до 30 квітня.

Тому 17 квітня департамент направив проект договору третьому учаснику — київському ТОВ «Технопроф», які запропонували за дрон DJI Mavic 3T 195 500 грн.

З попереднім постачальником дронів Юрієм Коновальчуком («ЗЕД-Мобайл» та «Сайберф») з моменту оголошення тендера до підписання договору проходило 2-3 тижні. У тендері, де нарешті з’явилася конкуренція, минуло вже півтора місяці, а договір досі не підписаний.

Тендер оголосили 6 березня, але нагадаємо, що з самого спочатку він задумувався як тролінг журналістів, які пишуть про переплати на оборонних закупівлях. Встановивши очікувану вартість у 197 тис грн за дрон, департамент цивільного захисту хотів публічно висміяти журналістів, які порівняли ціну у Полтаві і Рівному, де була конкуренція.

Цей тролінг частково би вдався, якби на тендер ніхто не подався, але на нього зайшли три компанії, дві з яких брали участь у зразковому тендері в Рівному. Саме цим компаніям журналісти телефонували й запрошували взяти участь у торгах.

Остання надія в цьому тендері на ТОВ «Технопроф», яке запропонувало ціну 195 тис грн за дрон.

Підприємство має встигнути надати необхідні документи, підписати договір і поставити 47 дронів до 30 квітня.

Тобто, у них залишилося менше двох тижнів, пише Полтавщина.

тендер, закупівля, дрони

За темою:

  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Аудиторська служба перевірить закупівлю полтавцями 47 квадрокоптерів для військових
  • Полтавці закуплять десяток БпЛА "Чаклун"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.