ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 10.05


Полтавці проведуть урочистий захід до Дня матері

11 травня о 16:00 у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться урочистий захід "Віра. Сила. Любов" для матерів і дружин учасників бойових дій на Сході України.

 До Міжнародного Дня матері у програмі заходу заплановано відзначення першою відкритою громадянською нагородою полтавчанок, чиї сини і чоловіки захищають Україну.

Водночас знак народної пошани отримають волонтери нашого міста за значний особистий внесок у розбудову миротворення в Україні у період проведення неоголошеної війни. Відбудеться нагородження медиків та журналістів, що своєю діяльністю показують активну життєву позицію та роблять неоціненний особистий внесок у благодійну справу на Полтавщині.

Матері та дружини загиблих у нашому місті неодноразово виступають ініціаторами гуманітарних місій задля допомоги бійцям АТО.

Волонтерський рух на Полтавщині налічує понад 400 учасників, що постійно підтримують і опікуються сім’ями бійців та безпосередньо нашими військовими на Сході.

Також усіх глядачів очікує концертна програма за участі заслужених артистів України у складі пісенно-танцювального ансамблю «Полтава».

Організаторами заходу виступає БФ «Карітас Полтава» спільно з Управлінням сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Запрошують усіх полтавців підтримати завзятих патріоток України, мужністю та відданістю яких потрібно пишатися.

свято, день матері

За темою:

  • Полтавка відзначила сторічний ювілей
  • У центрі Полтави вертепи зібралися на масову щедрівку. ФОТО
  • Полтавці заспівають мегащедрівку
  • Топ-5 за тиждень :