17:45 01.05 1327
1 травня у Міжнародний день праці полтавці не лише відкривали "дачний сезон".Деякі активісти побували на занедбаних, непрацюючих і незбудованих інфаструктурних та промислових об’єктах міста.
Вони відвідали руїни 22-го заводу «Знамено», Полтавського аеропорту, заводу ГРЛ, турбомеханічного, алмазного й лікеро-горілчаного заводів, Полтавського м'ясокомбінату, бавовнопрядильної фабрики, Міської шляхово-експлуатаційної дільниці, побували на місці закритого дитячого садочку на Автовокзалі, а також молокозаводу та сміттєпереробного заводу, які обіцяли збудувати колишні міські голови.
Керівник міської робочої групи з розвитку велоінфаструктури Роман Широких, побувавши біля закритого дитячого садочка мікрорайону на Автовокзалі, зазначив, що закривати щось завжди легше, ніж будувати.
Сьогодні важливо, щоб у Полтаві з’являлися нові робочі місця й інфраструктурні об’єкти.
Анастасія Бридихіна й Олександр Гречко побували в мікрорайоні Юрівка та на міському сміттєзвалищі, орієнтовних місцях обіцяних заводів, демонструючи, що «віз і нині там».
Пам’ятка про те, як захистити ваші трудові права – https://cutt.ly/Byhakt3
Оргокмітет. Республіка. Полтавська організація
Олімпійський чемпіон відновлює полтавські ліси
20:00 20.04