ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 13.02


Полтавці провели благодійний ярмарок на підтримку онкохворих дітей

У палаці дозвілля "Листопад" пройшов благодійний ярмарок "Чужих дітей не буває", під час якого збирали кошти на лікування дітей з онкологічними захворюваннями. Загалом вдалося зібрати 54 тисячі 667 гривень.

 За даними прес-служби міської ради, організовувала благодійний вечір Полтавська єпархія Української Православної Церкви.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на лікування дітей з онкологічними захворюваннями, яку знаходяться на лікуванні у Полтаві.

Крім ярмарку,  охочі могли насолодитися концертом, під час якого зі сцени лунали церковні пісні, виступали відомі полтавські вокальні та хореографічні колективи.

Організатори заходу повідомили: аби допомогти якомога більшій кількості дітей, подібні благодійні проекти проводитимуть і надалі.

Нагадаємо, перший етап ярмарку відбувся 24 грудня 2017 року в рамках концерту вокально-хорового колективу “Покров”, другий етап – 19 січня 2018 року в рамках щорічного традиційного Різдвяного концерту Полтавської єпархії. Третій етап Благодійного ярмарку “Чужих дітей не буває” присвячений пам’яті Івана Ганжі – 14-річного хлопчика, який отримував допомогу на лікування з двох попередніх етапів ярмарку та помер в наслідок онкозахворювання 5 лютого 2018 року.  
діти, благодійність, допомога

За темою:

  • Прокуратура повідомила про факт розбещення батьком своєї 4-річної доньки
  • Андрій П'ятов учетверте став батьком
  • У шкільному підвалі на Полтавщині зберігаються тисячі ртутних ламп
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.