ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 20.08


Полтавці провели другий туристичний форум

У Полтаві відбувся “II туристичний форум. Сфера гостинності”. Експерти туристичної сфери обговорили стан туризму в Україні та світі, його розвиток та те, які види відпочинку обирають люди в умовах карантину.

 Участь у заході взяли працівники культури та туризму, власникі готелів і турфірм, ресторатори, представники влади.

 .
Основною запорукою розвитку туризму- є співпраця та комунікація між громадськістю, бізнесом та представниками влади. Представники влади Полтавської області готові до співпраці, готові долучитися до ініціатив які надходитимуть і від бізнесу і від громадскості

- наголосила заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

Організатор туристичного форуму: центр інформаційної підтримки бізнесу, Полтавська Торгово-Промислова Палата.

Це вже другий туристичний форум який  провели саме на Полтавщині. В умовах карантинна внутрішній туризм має всі шанси вийти на рівень передової галузі економіки.
В рамках туристичного форуму говорили про розвиток туристичної галузі в умовах карантину, а саме про економічну складову, розвиток зеленого та гастрономічного туризму.

. Про проблеми, виклики та потенціал розвитку зеленого та гастрономічного туризму на Полтавщині розповіла заступник начальника управління - начальник відділу розвитку туризму і музейної справи управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Лілія Федорченко, регіональна координаторка з розвитку мережі « Greenways Ukraine2 співзасновниця міжнародного фестивалю «Полтавська галушка» Яніна Барибіна.

Про досвід, проблеми та точки успіху організації прийому туристів у Полтавському регіоні говорила начальник відділу інновацій та розвитку, голова Комітету з розвитку туризму, культури та інновацій при полтавській ТПП Валентина Вождаєнко.

Серед спікерів — відомий шеф-кухар, ведучий українського тревел-шоу «Страва честі» Юрій Ковриженко, який зазначив : Кухня- це культура народу. Я вважаю що спочатку туристів треба заманити на класику а тоді розповідати про авторські страви. Полтавщина має презентувати галушки -але вони повинні бути в гарному антуражі. Полтавщина має свою Унікальну автентику тому треба її показувати і розвивати, повідомляє t.me/poltavaculture

 

туризм, форум

За темою:

  • На Полтавщині презентували три нових туристичних маршрути
  • У Полтавській ОДА почали розробку реєстру обліку об'єктів туризму
  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.