ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 05.09


Полтавці провели марш за тварин

У центрі Полтави 5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху "UAnimals", відбувся марш за тварин. Зоозахисники вимагали захисту тварин від жорстокого поводження та створення у Полтаві притулку.

У Полтаві відбувся марш за тварин

Про це повідомила Суспільному співорганізаторка заходу Людмила Хоменко.

Понад 90 людей разом зі своїми улюбленцями у Полтаві вийшли на захист тварин.

Марш стартував з Корпусного парку від Монумента Слави, закінчився на перехресті з вулицею Котляревського. За словами зоозахисниці Людмили Хоменко, такий марш проводять у Полтаві втретє.

Учасники маршу виголошували гасла із закликом до гуманного поводження із тваринами та захисту їх від жорстокого поводження на державному рівні.

Ми разом із зоозахисниками та учасниками маршу підписали колективне звернення до Полтавської обласної ради. Воно стосувалося заборони укладення договорів на евтаназію тварин

 – сказала Людмила Хоменко.

За слова співорганізаторки, підписи щодо заборони укладати договори на евтаназію у Полтавській громаді підписало більше сотні людей.

  • Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.
акція, фауна, зоозахист, марш, тварини

За темою:

  • На Полтавщині почали підгодовувати диких тварин
  • Стартував сезон полювання на хутрового звіра
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.