ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 09.09


Полтавці проводять урбаністично-культурний фестиваль

У Полтаві 8 вересня, на Театральній площі стартував чотириденний шостий за ліком урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня міста”.

Тема цьогорічного фестивалю – «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО», що уособлює у собі поєднання полтавців та гостей громади, дітей і дорослих, молоді і людей поважного віку, мешканців Полтави і приєднаних до міста сіл, людей з інвалідністю та фізично здорових, експертів, що мають знання і тих, хто хоче їх отримати.

Цьогорічна «Майстерня міста» направлена на пошук ідей, заходів та проєктів, що будуть об’єднувати міське середовище і дозволять реалізувати всі стратегічні цілі Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030», повідомили у міській раді.

На фестивалі заплановано 80 заходів, серед них – дискусії, воркшопи, презентації проєктів, спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, покази фільмів, спортивні змагання, майстер-класи, квести, етномайстерні, ярмарки, тощо.

Події проходять на Театральній площі та на інших 33 локаціях Полтавської міської територіальної громади.

Фестиваль організований Полтавською міською радою за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.


фестиваль, урбаністично-культурний, Майстерня міста

За темою:

  • У Полтаві відбудеться жіночий бізнес-форум
  • У Полтаві провели фестиваль "Золоті роки"
  • Полтавців запрошують на Спаський фест
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.