ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 18.05

P


Полтавці розповіли, як економлять на комунальних послугах: енергоефективні холодильники, бойлери та інші "помічники"

Жителі Полтавщини докладають максимум зусиль, аби зменшити суми у платіжках за комунальні послуги. Уникнути зайвих витрат їм допомагає сучасна техніка з високими показниками енергоефективності (наприклад, холодильники класу А+, А++ і А+++).

 

Які саме пристрої дозволяють заощаджувати кошти та, відповідно, зменшити навантаження на сімейний бюджет?

Холодильні та морозильні агрегати
Одним із найкращих способів економії містяни вважають експлуатацію холодильних агрегатів, морозилок і вітрин, які можуть похвалитися мінімальним енергоспоживанням. Обслуговування таких пристроїв обходиться значно дешевше, ніж забезпечення коректного функціонування моделей, які належать до інших (нижчих) класів енергоефективності. 

До того ж, коштують енергоефективні девайси не так вже й дорого: на сучасному ринкові можна знайти величезну кількість економічних моделей з бюджетного цінового сегмента. Недорогі, але при цьому вигідні в експлуатації агрегати виготовляють компанії Gorenje, Siemens, Indesit, Whirlpool. 

Продаються холодильники Whirlpool в Полтаві за посиланням https://www.moyo.ua/poltava/bt/kbt/holodilniky/whirlpool/.

Водонагрівальні пристрої
Ще одна дієва методика, яка дозволяє позбутися принаймні однієї статті витрат сімейного бюджету, – це монтаж і подальша активна експлуатація економічних девайсів для водопідігріву. Колонки проточного типу і бойлери з накопичувальним баком здатні забезпечити гарячою водою приміщення будь-якої площі (навіть помешкання з великою кількістю точок водозабору). 

За умови використання водонагрівачів за послуги централізованої системи гарячого водопостачання платити не потрібно. Витрачати кошти доводиться тільки на холодну воду та електроенергію або природний газ.

Кліматичні пристрої
У холодний період року потреба економії відчувається особливо гостро. Послуги централізованої мережі опалення обходяться надто дорого, тому полтавці купують різноманітні прилади, які дозволяють підтримувати оптимальні мікрокліматичні умови й витрачати мінімум грошей. Популярністю серед містян користуються:

 - теплові гармати;
 - інфрачервоні обігрівачі;
 - різноманітні електричні конвектори. 
    
З метою економії жителі Полтави також використовують енергоефективні пральні машини, кухонні плити, духові шафи, посудомийки, розумні освітлювальні прилади, розетки та вимикачі.

техніка, економія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.