ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 01.05


Полтавці сидітимуть без гарячої води. ГРАФІК

З 11 травня у Полтаві розпочинаються тимчасові припинення подачі гарячої води. Це пов’язано з підготовкою до наступного опалювального періоду.

«Полтаватеплоенерго» погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги.

Без зупинки котелень ніяк не обійтися, повідомили в пресслужбі комунального підприємства.

Нагадаємо, в обласному центрі розташовані 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 29 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише протягом опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Деякі котельні, як, наприклад за адресами: вул. Д. Коряка, 7 чи пров. Спортивний, 1-А, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у її роботі. У середньому він не перевищує 10 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту ледь не на три тижні: з 31 травня до 17 червня включно.

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

Полтаватеплоенерго, графік. відключення

За темою:

  • Міська влада хоче забрати на свій баланс "Полтаватеплоенерго"
  • Полтавці будуть з гарячою водою: підписання компромісного договору
  • З 1 травня полтавці можуть залишитись без гарячої води, – Полтаватеплоенерго
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.