ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 31.03


Полтавці створили кращий веб-сайт закладу позашкільної освіти

Учасників конкурсу сайтів оцінювали у шести номінаціях: сільські та міські школи, дитсадки, профтехи, заклади позашкілля та окремо – вебометричний рейтинг.

Серед критеріїв – якість контенту, зручність, дизайн та технічні показники, повідомили у прес-службі МОН.

Цифровізація та перехід на сучасні навчальні ресурси є важливою умовою для розвитку освіти у 21 столітті, це —  зручний майданчик для комунікації з аудиторією.

Аналізуючи наповнення ресурсів, журі враховувало, як часто оновлюється блок новин, чи є опис умов вступу та навчання, сторінки з інформацією про викладачів, розклад занять.

За іншими критеріями експерти звертали увагу на наявність мапи та інструментів для зворотнього зв’язку, зручність меню, інформативність текстів, оптимізація під мобільну версію, швидкість завантаження.

Загалом на конкурс подалися майже 1500 закладів з різних регіонів країни. Найбільше учасників було серед шкіл – 432 сільських та 426 міських.

Найменш представленим наразі було позашкілля – 114 учасників.

У номінації “Веб-сайти закладів позашкільної освіти”серед переможців — Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.

Організаторами та партнерами конкурсу стала “Українська мережа обміну трафіком” UA-IX, група компаній Адамант, компанія “ДЕПС”, Інтернет асоціація України, Український союз промисловців і підприємців з питань ІТ, Сумський державний університет. 

конкурс, освіта, позашкілля, сайт

За темою:

  • Полтавців запрошують отримати тисячу доларів за відео про місто
  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Полтавець став кращим учителем року України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.